У пошуках естетичних вражень: першокурсники МНТУ відвідали Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків

«Музей має бути не лише зібранням раритетів та взірців, але водночас і школою, і храмом, і священним місцем, куди мусять стікатися всі для вивчення прекрасного і поклоніння красі - щоб потім, у житті, любити і шанувати красу», - саме такою бачив роль заснованих ним музеїв Богдан Ханенко. Завітавши на екскурсію до Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків, студенти МНТУ мали змогу переконатися - слова видатного українського мецената, благодійника та колекціонера витворів мистецтва, вимовлені на початку 20 століт...

Починається набір слухачів підготовчого відділення до магістерського ЗНО за спеціальністю «Право»

МНТУ оголошує набір на підготовче відділення до Загального незалежного оцінювання для студентів, що планують отримувати освітній ступінь магістра за спеціальністю «Право».
Слухачі зможуть зміцнити знання з конституційного, адміністративного, кримінального та цивільного права. Також у курс входять предмети «Цивільний процес», «Кримінальний процес» та англійська мова. Вартість навчання складає 1000 гривень на місяць. З усіх питань щодо зарахування на підготовче відділення ви можете звертатись до приймальної...

«Ліга героїв»: без тиску

Аматорська команда МНТУ завершує цьогорічні виступи у баскетбольному турнірі «Ліга героїв». На жаль, задовго до початку цього матчу наші спортсмени втратили шанси на вихід у плей-офф. І тому фінальний тур групової частини змагань перетворився на гру для вболівальників. Проте із завданням подарувати прихильникам захопливе і напружене видовище наші баскетболісти впорались на відмінно.
Відсутність турнірних завдань наче окрилила університетську команду - хлопці з перших же хвилин на паркеті продемонстрували гостру гру, націлену на кошик суперників. А от для «Моряків»  цей матч вирішував долю участі у плей-офф. Під тиском цієї...

Курси підготовки до ЗНО

В МНТУ проводиться набір  на підготовче відділення, наповнення груп проводиться упродовж навчального року.
На жаль, розрив між вищою і середньою школою і досі буває значущим. Тому для успішного вступу до ВНЗ часто доводиться підтягувати знання. Навчання на підготовчих курсах не лише покращить знання, необхідні для успішного складання ЗНО, але й полегшить початок навчання, а також допоможе легше засвоїти програму вищої школи.
МНТУ продовжує набір слухачів на підготовче відділення, де абітурієнти зможуть  отримати базовий рівень знань, умінь та навичок, необхідних для вступу і успішного засвоєння програми молодших...

МНТУ вітає з 8 березня!

Любі наші жінки - студентки, викладачки, співробітниці! Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая вітає вас зі святом весни і краси - з вашим святом! Сучасна жіночність - дуже мінлива. Кожна жінка - це цілий світ. Світ можливостей та різноманіття - життєвих амплуа та соціальних ролей. Ніжна та віддана дружина-сортаниця, турботлива та мудра мати-Берегиня, чарівна та яскрава Прекрасна Дама, розумна співрозмовниця, що здатна скоряти чоловіків гостротою свого інтелекту... Сучасні жінки не знають обмежень. Вони - блискучі викладачки, успішні вчені, перспективні молоді спеціалістки у тих сферах, які ще вчора традиційно вважалися чоловічою парафією..

Первый президент

Бугай Юрий Николаевич

Доктор технических наук, профессор, академик Академии горных наук, действительный член Международной академии наук высшей школы, член-корреспондент Академии педагогических наук Украины.

Родился 27 декабря 1947 года в г. Шахты Ростовской области (Россия) в семье военнослужащего.

Первые строки трудовой биографии он начал писать после истечения Азербайджанского института нефти и химии им. М. Азізбекова в 1970 году на должности мастера машиностроительного завода. Большая трудоспособность, высокий профессионализм, организаторские способности, ответственность за порученное дело, общительность и доброжелательность, уважение к людям позволили Ю.М. Бугаю пройти знаменитый служебный путь  от молодого специалиста к первому заместителю Министра образования Украины, начать Международный научно-технический университет (МНТУ), стать его первым президентом.

Ю.М. Бугай был известным научным работником и талантливым педагогом, генератором новых идей и эффективных решений. Он заложил основы нового направления прикладных научных исследований в нефтегазовой сфере, соединивши их с наставительно-педагогической деятельностью. С целью внедрения в практике инновационных учебных и исследовательских технологий согласно международным требованиям создал в МНТУ собственную научно-педагогическую школу, стал автором больше трехсот учебников, учебных пособий, научных работ. Под руководством Ю.М. Бугая 34 научный работника защитили кандидатские и докторские диссертации.

Юрий Николаевич принимал активное участие в разработке законодательства Украины в области образования. Он был одним из авторов Концепции национальной высшей школы Украины, Национальной доктрины ее развития.

За личные заслуги перед государством Ю.М. Бугай был награжден шестью медалями и дипломами ВДНХ, стал лауреатом Международного академического рейтинга "Золотая фортуна" в номинациях "За заслуги в развитии экономики Украины" и "За весомый вклад в развитие национальной высшей школы Украины".

Он - Почетный гражданин четверых городов Соединенных Штатов Америки и Аргентины.

Его имя выбито в "Золотую книгу украинской элиты".

Ю.М. Бугай имел боевой, настойчивый характер, был знаемым спортсменом и организатором известных в Украине баскетбольной и волейбольной команд.

21 мая 2003 года научная и педагогическая общественность Украины испытала трудной потери - на пятьдесят шестом году пошел из жизнь большой труженик, человек неспокойного характера, истинный знаток своего дела, заслуженный деятель науки и техники Украины БУГАЙ ЮРИЙ НИКОЛАЕВИЧ.

ОБЩАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Уровень аккредитации: IV

Форма обучения: дневная, заочная, по дистанционным технологиям

Квалификационный уровень: младший специалист, бакалавр, специалист, магистр

Военная кафедра:

Общежитие:

Последипломное образование:

Аспирантура, докторантура:

Курсы подготовки к ВНО:

ПАРТНЕРЫ
Erasmus plus
Офіс трансферу знань
Образование в Украине
Все учебные заведения Украины
Міністерство освіти науки молоді та спорту України