МНТУ продовжує виступи у рамках «Ліги героїв»

Команда нашого університету провела черговий поєдинок у рамках аматорського турніру з баскетболу «Ліга героїв». Суперником наших хлопців цього разу стала непоступлива та динамічна команда «Планета баскетбол», котра, попри невдалий старт у цих змаганнях, все вміє показати бойовий характер і вперто ставить собі завдання найвищого рівня.
Саме ці якості та здорова спортивна злість, схоже, і стали для наших суперників ключовими. Адже, попри стабільний спротив гравців МНТУ, «Планета...» все-таки спромоглася здобути свою другу перемогу на турнірі і активно  включитись у боротьбу за місця у верхній частині таблиці. Отже, нічого не поробиш...

Майбутні юристи долучились до досвіду колег: в МНТУ пройшли заходи у рамках тижня права

Професія - це стиль життя. Вона не залишається на робочому столі чи парті в університеті, з нею проводять увесь час і про неї думають навіть вночі. Саме тому студенти МНТУ правничих спеціальностей активно брали участь у заходах тижня права, що проходив в Україні.
Другокурсники університету ознайомились з принципами і особливостями правової культури у рамках зустрічі за круглим столом «Основи правової культури», що відбулася 4 грудня.
А 6 грудня студенти-першокурсники та учні Коледжу мали змогу поспілкуватися із старшим лейтенантом...

«Позитивні жінки» змінюють світ: студенти МНТУ прослухали лекцію про ВІЛ

У рамках Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який зі ініціативи ВОЗ з 1988 року відзначається 1 грудня, до МНТУ завітала волонтерка благодійної організації «Позитивні жінки» Анна Арябінська. Розмова була дуже цікавою та змістовною, і змусила студентів задуматися над деякими питаннями. Адже усі організації, що працюють з проблематикою ВІЛ-позитивних людей, відзначають у першу чергу катастрофічну необізнаність людей з темою, панування у їхній свідомості значної кількості архаїчних уявлень. Наприклад, про те, що ВІЛ можна отримати ледь не через  рукостискання. Анна...

Увага, нові правила: до вишу - лише з ID-карткою!

До уваги абітурієнтів, що планують наступного року вступати до ВНЗ на здобуття кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста на базі неповної середньої освіти (після 9 класу)!
Згідно з новими правилами прийому, вам необхідно вже найближчим часом потурбуватись про оформлення паспорту нового зразка у вигляді пластикової ID-картки. Такі документи можна отримати з 14 років, просто звернувшись у Державну міграційну службу за місцем реєстрації.
Як пояснив Директор департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров, вступити до ВНЗ без картки ( на основі свідоцтва про народження) зможуть лише ті...

Вітання переможниці: студентка МНТУ здобула перше місце у змаганнях з кульової стрільби

Кожен досвідчений викладач знає: найкращі студенти завжди мають приховані таланти й у інших, часто несподіваних сферах діяльності. Колектив МНТУ не раз на практиці доводив: серед студентів та викладацького складу університету багато яскравих талантів, які реалізують себе у абсолютно різних напрямах та заняттях. Підтвердити цей принцип ще раз спромоглася студентка групи ФРК-61 Ніколь Дмітрієва, яка нещодавно здобула впевнену перемогу на всеукраїнських змаганнях з кульової стрільби.
Ніколь з 588 заліковими балами стала переможцем індивідуального заліку у стрільбі з малокаліберної...

Первый президент

Бугай Юрий Николаевич

Доктор технических наук, профессор, академик Академии горных наук, действительный член Международной академии наук высшей школы, член-корреспондент Академии педагогических наук Украины.

Родился 27 декабря 1947 года в г. Шахты Ростовской области (Россия) в семье военнослужащего.

Первые строки трудовой биографии он начал писать после истечения Азербайджанского института нефти и химии им. М. Азізбекова в 1970 году на должности мастера машиностроительного завода. Большая трудоспособность, высокий профессионализм, организаторские способности, ответственность за порученное дело, общительность и доброжелательность, уважение к людям позволили Ю.М. Бугаю пройти знаменитый служебный путь  от молодого специалиста к первому заместителю Министра образования Украины, начать Международный научно-технический университет (МНТУ), стать его первым президентом.

Ю.М. Бугай был известным научным работником и талантливым педагогом, генератором новых идей и эффективных решений. Он заложил основы нового направления прикладных научных исследований в нефтегазовой сфере, соединивши их с наставительно-педагогической деятельностью. С целью внедрения в практике инновационных учебных и исследовательских технологий согласно международным требованиям создал в МНТУ собственную научно-педагогическую школу, стал автором больше трехсот учебников, учебных пособий, научных работ. Под руководством Ю.М. Бугая 34 научный работника защитили кандидатские и докторские диссертации.

Юрий Николаевич принимал активное участие в разработке законодательства Украины в области образования. Он был одним из авторов Концепции национальной высшей школы Украины, Национальной доктрины ее развития.

За личные заслуги перед государством Ю.М. Бугай был награжден шестью медалями и дипломами ВДНХ, стал лауреатом Международного академического рейтинга "Золотая фортуна" в номинациях "За заслуги в развитии экономики Украины" и "За весомый вклад в развитие национальной высшей школы Украины".

Он - Почетный гражданин четверых городов Соединенных Штатов Америки и Аргентины.

Его имя выбито в "Золотую книгу украинской элиты".

Ю.М. Бугай имел боевой, настойчивый характер, был знаемым спортсменом и организатором известных в Украине баскетбольной и волейбольной команд.

21 мая 2003 года научная и педагогическая общественность Украины испытала трудной потери - на пятьдесят шестом году пошел из жизнь большой труженик, человек неспокойного характера, истинный знаток своего дела, заслуженный деятель науки и техники Украины БУГАЙ ЮРИЙ НИКОЛАЕВИЧ.

ОБЩАЯ ИНФОРМАЦИЯ

Уровень аккредитации: IV

Форма обучения: дневная, заочная, по дистанционным технологиям

Квалификационный уровень: младший специалист, бакалавр, специалист, магистр

Военная кафедра:

Общежитие:

Последипломное образование:

Аспирантура, докторантура:

Курсы подготовки к ВНО:

ПАРТНЕРЫ
Erasmus plus
Офіс трансферу знань
Образование в Украине
Все учебные заведения Украины
Міністерство освіти науки молоді та спорту України