Брейн-ринг

22 вересня 2016 р. в Коледжі університету відбувся перший Брейн-ринг в цьому навчальному році. У грі прийняли участь команди «Комета» (група Кл-62) у складі:
1. Гора Ярослав – капітан команди;
2. Лекарь Микита;
3. Анжияк Єлізавета;
4. Мошковський Микита;
5. Красножон Вікторія;
6. Мустафа Антон;
а також команда «Глиноміси» (група КЛ-61) у складі:
1. Савенков Владислав – капітан команди;
2. Кім Аванесян;
3. Браницька Ольга; ...

Міні-футбол між командами груп ФР-61 та ФРК-61

Вітаємо Вас з відкриттям спортивного сезону в 2016/2017 навчальному році в Міжнародному науково-технічному університеті імені академіка Юрія Бугая.
20 вересня 2016 р. відбулася перша гра з міні-футболу між командами груп ФР-61, та ФРК-61. З рахунком 9:8 перемогла команда групи ФР-61!
Вітаємо команду переможців у складі:
1. Самоукін Ян;
2. Тюлебаєв Олег;
3. Гнидюк Євген;
4. Зайченко Ярослав;
5. Синельников Денис.

Курси підготовки до ЗНО

В МНТУ проводиться набір на підготовче відділення, наповнення груп проводиться упродовж навчального року. За вибором абітурієнта, вивчаються такі дисципліни: українська мова та література, математика, історія України, англійська мова, географія, хімія, фізика, біологія.
Слухачами відділення можуть стати учні 9, 10, 11 класів загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл та випускники минулих років з базовою, або повною загальною середньою освітою.
Після прослуханого курсу слухачам підготовчого відділення при продовженні навчання в МНТУ надається знижка в оплаті за навчання. Довідки за тел. 291-50-53; 291-50-60; 360-47-07; Докладніше тут.

Продовжується набір студентів

Набір студентів на ступінь бакалавра на ЗАОЧНУ та ДИСТАНЦІЙНУ форму навчання триває до 21 вересня!!!
Гостинно запрошуємо Вас стати студентом МНТУ!
Довідки за тел.. 291-50-53; 291-50-60; 360-47-07;

Дорогі студенти!

Від імені викладацького складу університету вітаємо Вас з Днем знань! Ви стали частиною Міжнародного науково-технічного університету імені академіка Юрія Бугая, частиною нашої великої родини.
Життя студентів сповнене хвилювань і турбот. Це час перемог і розчарувань, пошуку себе і свого місця під сонцем. Але немає часу найпрекраснішого й найцікавішого за студентські роки!
Хочемо побажати щоб в навчанні, в спілкуванні з однолітками ви завжди були націлені на успіх і позитив. Приходьте завжди в гарному настрої, не пропускайте занять, будьте активними у студентському житті! Опановуйте знання, поважайте і примножуйте традиції та досвід попередніх поколінь.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ