Привітання з наступаючими новорічними святами

Шановні студенти, викладачі та співробітники університету! На межі двох важливих років у історії української освіти нам хочеться з надією дивитись у майбутнє. Хочеться вірити у здійсненність сокровенних мрій кожного українця, у можливість впевнено крокувати життям і з гордістю представляти свою країну у світі.
Від щирого серця ми бажаємо вам у новому 2017 році досягти своєї мети і знайти порозуміння з іншими українцями, віднайти себе і продовжувати почате у році минулому. Абітурієнтам бажаємо відшукати своє покликання, а студентам - стати ще розумнішими і перспективнішими. Викладачам побажаємо нових ...

ТЕРМІНОВО! Пошук вчителів!

Запрошуємо до співпраці в Коледж вчителів математики, біології, географії, фізики, астрономії, хімії. Звертатися за телефоном: (044) 559-80-33.

Адміністрація.

Презентація технології вивчення іноземної мови

18 листопада 2016 року в Інституті післядипломної освіти Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка відбулася презентація соціального проекту з вивчення англійської мови для державних службовців, вчителів, лікарів, соціально незабезпечених категорій населення. Lingva.skills - інноваційна он-лайн технологія вивчення іноземної мови від «академії навичок» (Skills.Academy).
Основна мета проекту полягає в покращенні знань та навичок з іноземних мов у відповідності до стандартів ЄС для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці України. Наш університет подав заявку на участь в цьому проекті.

Зустріч переможців другого конкурсу Еразмус+

16 листопада 2016 р. в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» відбулася зустріч-семінар  переможців другого конкурсу Програми Європейського Союзу Еразмус+ 2016 р. серед 130 університетів України.
Першість вибороли 6 найпрестижніших вищих навчальних закладів України, серед яких і наш університет!
Семінар проводився  з представником Виконавчого агентства Європейського Союзу з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА-Брюссель) - менеджером проектів Еразмус+ Джулією Моро та фінансовим менеджером проектів з ЕАСЕА...

Вітання до Міжнародного дня студентів

Вітаємо, студенти, Вас зі святом!
Бажаємо життєвого тепла,
Щоб кожна прикрість згадувалась жартом,
Щоб вічна юність у душі цвіла!
Побільше Вам завзяття й оптимізму,
Усміхненості й іскорки в очах.
Своє життя наповнюйте Ви змістом,
Літайте десь на вічних двигунах!

Підготовка до ЗНО

Підготовка до ЗНО

Підготовка до ЗНО - основний елемент відбору і підготовки майбутніх студентів. Підготовка до ВУЗу включає курси з усіх екзаменаційних дисциплін, необхідних для вступу. Абітурієнти, які закінчили курси, мають більш високі шанси успішно скласти тестування ЗНО.

Курси підготовки до ЗНО на базі Міжнародного науково-технічного університету здійснюють ефективну навчальну діяльність з підготовки слухачів до зовнішнього незалежного оцінювання та вступу абітурієнтів до вищих навчальних закладів України.

Перелік предметів, які пропонує Центр довузівської підготовки:

Підготовка до ЗНО

Особливість підготовки до ЗНО в МНТУ полягає в тому, що при вивченні окремих предметів враховується загальний освітній рівень слухачів, їх інтерес до поглиблення знань з обраних предметів, а більшість практичних занять проводяться з використанням тестів, наближених до тестів ЗНО.

Лекційні, практичні, семінарські заняття, індивідуальні консультації проводять провідні викладачі університету, які обізнані з програмами загальноосвітньої школи, викладають у коледжі МНТУ, постійно аналізують результати ЗНО і враховують їх у навчальній роботі зі слухачами.

Зміст програм курсів підготовки до ЗНО відповідає стандартам загальноосвітньої середньої школи.

Мовленнєва підготовка (українська мова та література, англійська мова) спрямовується на вироблення і вдосконалення вмінь та навичок з усіх видів мовленнєвої діяльності, засвоєння системних знань про мову як засобу вираження думок і почуттів людини та формування мовних умінь і навичок. При підготовці слухачів з української та англійської мови значна увага приділяється таким видам занять як аудіювання, читання, говоріння, письмо та ін. При вивченні української літератури звертається увага на опрацювання художнього твору у єдності понять етичного та естетичного. Українська література розглядається в хронологічній послідовності з елементами поділу на окремі жанрові розділи («Поезія», «Проза», «Драматургія», «Українська література за межами України» тощо). Слухачам подається матеріал для ознайомлення з творчістю талановитих майстрів слова, зокрема тими високохудожніми текстами, які найчастіше подаються в тестах ЗНО і які репрезентують різні етапи літературного процесу в Україні, її культурно-літературні традиції.

Вивчення курсу «Історії України» починається з найдавніших часів і закінчується нашими днями. Програма курсу відповідає програмі середньої загальноосвітньої школи. Особлива увага приділяється також темам, що стосуються євроінтеграції, внутрішньої та зовнішньої політики України, місця та ролі України у світовому співтоваристві тощо.

Значне місце у вивченні курсу з «Математики» відводиться розв’язуванню тестових задач і задач на відсоткові розрахунки, завдань з тестів ЗНО минулих років, даються елементи комбінаторики, початки теорії ймовірностей та елементи статистики.

Програму підготовки до ЗНО з біології розроблено на основі чинної програми з біології для учнів 6-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Матеріал програми поєднано в 6 тематичних блоках: «Вступ», «Молекулярний рівень організації життя», «Клітинний рівень організації життя», «Організмовий рівень організації життя», «Надорганізмові рівні життя», «Історичний розвиток органічного світу», які в свою чергу розподілено за розділами і темами.

Підготовка до ЗНО з фізики здійснюється за програмою загальноосвітньої школи за розділами: механіка, молекулярна фізика, електродинаміка, коливання та хвилі, геометрична оптика, квантова фізика, будова атома.

Слухачами відділення можуть стати учні 9, 10, 11 класів загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл та випускники минулих років з базовою або повною загальною середньою освітою.

Набір на підготовче відділення розпочинається з 01.09.2016 р. та проводиться протягом навчального року.

Всі форми навчання.

Слухач обирає прийнятний і зручний для себе варіант навчання.

варіанти навчанняВаріанти навчання:

  • I – заняття щодня з 1600 до 1800;
  • II – заняття щосуботи з 900 до 1600.

Освітні програми занять обох варіантів як за змістом, так і за обсягом однакові. На вивчення кожної дисципліни відводиться 150 годин, включаючи лекції, семінарські, практичні заняття, самостійну роботу слухачів над завданнями, консультації, пробне тестування, екзамени.

вартість навчанняВартість навчання:

  • 250 грн. на місяць за одну дисципліну.

документиДля вступу на курси підготовки до ЗНО необхідно подати такі документи:

  • заяву;
  • 1 фото розміром 3x4 см;
  • копію документа, що засвідчує особу;
  • копія ідентифікаційного коду;
  • документ про оплату навчання.

пільги

Звертаємо увагу на те, що МНТУ надає пільги слухачам, які пройшли курси підготовки до ЗНО:

  • 10% знижки за перший рік навчання.
  • Абітурієнтам, які стануть студентами МНТУ, вартість курсів підготовки до ЗНО враховуватиметься у вартість навчання в університеті чи коледжі.

Випускникам, які вступають на природничо-математичні та інженерно-технічні напрями підготовки в МНТУ додається до 20-ти балів за результатами підсумкової атестації.

Наша адреса: 02094 м. Київ, пров. Магнітогорський, 3. ст. м. «Чернігівська».

Довідки за телефонами: (044) 360-47-07, 291-50-60; 291-50-53

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Рівень акредитації: IV

Форма навчання: денна, заочна, за дистанційними технологіями

Кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст, магістр

Військова кафедра:

Гуртожиток:

Післядипломна освіта:

Аспірантура, докторантура:

Курси підготовки до ЗНО:

ПАРТНЕРИ